Kolej tercih rehberi ile İstanbul Kolejleri ve diğer illerdeki kolejleri arayın, en dogru karari verin!

Ahmet Şimşek Koleji

Ahmet Şimşek Koleji
Şehir:
İstanbul
İlçe:
Kartal
Başvurular:
***
Yorumlar:
***
Kuruluş Yılı:
1986
Otuz yıldır kalplerdeyiz…


1986 yılında kurulan ve bu güne kadar on binlerce mezun veren kurumumuz, Türk gençlerini uluslararası standartlarda geleceğe hazırlıyor.

Kartal’da, 45bin m2 kapalı alanda, 7 bloktan oluşan modern bir komplekste anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise eğitimi veren Ahmet Şimşek Eğitim Kurumları, adeta bir üniversite kampüsü görünümündedir. İngilizce ve Almanca başta olmak üzere, yabancı dil ağırlıklı olarak eğitim veren kurumumuz Anadolu Lisesi statüsündedir. 200’ü aşkın deneyimli eğitim kadrosuyla hizmet veren Ahmet Şimşek Eğitim Kurumları, öğrencilere başarılı eğitimin yanı sıra sportif, sosyal ve kültürel alanlarda da 24 sosyal kulüple faaliyet gösteriyor. Ahmet Şimşek Eğitim Kurumları’nda, devlete giden vergiler dışında veliden eğitim ücreti alınmıyor. Başka bir deyişle; "Vergiler veliden, eğitim Ahmet Şimşek’ten."

Kolejimizdeki Kulüpler:

Amerika’da Yerleşik İngilizce Kulübü - Basketbol Kulübü - Voleybol Kulübü - Futbol Kulübü - Yüzme Kulübü - Sivil Savunma Kulübü - Tiyatro Kulübü (Oyunculuk, Sunuculuk, Güzel Konuşma) - Müzik Kulübü (Keman, Piyano, Gitar, Şan, Koro) - Görsel Sanatlar Kulübü (Resim, Karikatür, Fotoğrafçılık) - Görgü Kuralları Kulübü - Sosyal Dayanışma Kulübü - Gezi ve Çevre Kulübü - Kütüphanecilik ve Kitap Sevenler Kulübü - Gazetecilik - Yazarlık Kulübü - Matematik ve Mental Aritmetik Kulübü - Bilim ve Teknoloji Kulübü - Satranç Kulübü - İngilizce Scrabble Kulübü - Felsefe Kulübü - Girişimcilik Kulübü - Akıl ve Zeka Oyunları Kulübü - Folklor Kulübü - Bale ve Modern Dans Kulübü (Latin, Cha Cha, Salsa, Merengue) - Mezunlar Kulübü

Kolejde okumak her gencin hakkıdır! Kaliteli eğitim almak için gençlere kolaylık sağlanmalıdır. Ahmet Şimşek Koleji kâr amacı gözetmeden, 590-690 TL taksitlerle kayıtlara başlamıştır!

Ahmet Şimşek Koleji Görselleri

Kolej Görselleri
Tüm Fotoğraflar »

Ahmet Şimşek Koleji Tanıtım Videosu

Kolej Tanıtım Videosu

Ahmet Şimşek Koleji Haritası

Kolej Haritası
Ahmet Şimşek Koleji Başvuru Formu!
Kolej Başvuru Formu
Başvuru Sayısı (*)
Aşağıdaki formu doldurup gönderdiğiniz taktirde Ahmet Şimşek Koleji yetkilileri en kısa sürede tarafınıza dönüş yapacaktır.
Ahmet Şimşek Koleji Yorumları
Kolej Yorumları