Kolej tercih rehberi ile İstanbul Kolejleri ve diğer illerdeki kolejleri arayın, en dogru karari verin!

Doğa Koleji

Doğa Koleji
Şehir:
İstanbul
İlçe:
Ataşehir
Başvurular:
***
Yorumlar:
***
Kuruluş Yılı:
2002
Doğa Konseptli Eğitim Modeli"miz, farkını zamanla göstermeye başladı. Öğrencilerimiz ve velilerimizden sonra, bugün artık dünyada kabul gören bir eğitim anlayışı haline geldi. Eğitim modelimizin bu başarısı sayesinde, . İstanbul’da Beykoz Kampüsü`nde başlayan eğitim yolculuğumuz bugün Kıbrıs dahil olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanında sayısı 100’e yaklaşan kampüs sayısı ile dünya sıralamasında ilk 3’e girmeyi hedefliyor. Doğa Koleji özgün ve modern eğitim modelleri, dünya standartlarındaki eğitim teknolojileri, akademik ve sportif başarıları, konsept okulları, uluslararası vizyonuyla Türk eğitim sistemine pek çok ilki getirdi.
Kampüslerimiz
Kampüslerimiz
Doğa İstanbul Kampüsleri
 
Beykoz Doğa Kampüsü
150 yıldır kullanılan Ahmet Mithat Efendi Çiftliği`nin 55 dönümlük arazisi üzerine kurulu Beykoz Doğa Kampüsümüz, Beykoz`un bu güzel ortamını bir eğitim vadisine dönüştürdü. Okullarımızın Doğa Konseptli Eğitim Modeli`nin ilham kaynağı olan Beykoz Doğa Kampüsü, öğrencilerimize doğayla iç içe bir ortamda yeteneklerini keşfetme ve geliştirme fırsatı sunuyor. Binicilik tesislerinden hayvanat bahçesine, trekking parkurlarından kamp alanlarına kadar tamamen doğayla iç içe olan Beykoz Doğa Kampüsü, Doğa Koleji`nin içinde yaşayarak öğrenme modelinin bugün diğer okullarımızla da paylaşıyor.
 
Bostancı Doğa Kampüsü
Doğa Koleji`nin 2004 yılında Gökdil Koleji ile Tepe Koleji`ni bünyesine katarak yeniden yapılandırdığı Bostancı Doğa Kampüsümüz, eğitime başladığı ilk yıldan itibaren sanatsal, sportif ve akademik başarılarıyla kendisinden söz ettiren bir okul haline geldi. Bu kampüsümüzde; multimedia sınıflardan cep sinemalarına, Microsoft sertifikalı eğitimlerin verildiği bilgisayar laboratuarlardan resim atölyelerine, drama salonlarına kadar pek çok kulüpve aktiviteyle eğitimi çok yönlü platforma taşıyoruz.
 
Üsküdar Doğa Kampüsü
Doğa Koleji`nin çok yönlü eğitim anlayışını İstanbul`un kalbine taşıyan Üsküdar Doğa Kampüsü, geniş aktivite olanakları ve özgün sınav hazırlık sistemi ile öğrencilerimizle buluşuyor. İstanbul Amerikan Koleji`ni bünyemize katarak, Doğa ailemize eklediğimiz Üsküdar Doğa Kampüsü havuzdan sinemaya kadar geniş bir yelpazede uzanan aktivite olanaklarına sahip. Üsküdar Doğa Kampüsü öğrencileri, biniciliğin yanı sıra haftanın belli zamanlarında Beykoz Kampüsü`nde gerçekleştirilen trekking, tırmanış, kamp gibi doğal aktivitelere katılabiliyorlar. Ayrıca öğrencilerimiz okulumuzda yer alan kapalı yüzme havuzu sayesinde her mevsim yüzme dersi alabiliyorlar.
 
Acarkent Doğa Kampüsü 
2006 - 2007 yılında eğitim - öğretim faaliyetlerine başlayan Acarkent Doğa Kampüsümüz eğitimi teknolojiyle buluşturarak Türkiye`nin en modern okulu olmayı hedefliyor. Veliler ve öğrenciler Doğa Konseptli Eğitim Modelinin yanı sıra; anti-radyoaktif sistemler, anti GSM alanları, havaya duyarlı ısıtma sistemleri, depreme dayanıklı esnek sütunlar, özel güvenlik sistemleri, son teknolojiyle desteklenmiş sınıfları ve doğal alanlarıyla Acarkent Doğa Kampüsü`nde buluşuyorlar. Birçok aktivite olanağının haricinde kendi tesislerinde buz pateni pisti bulunan Acarkent Doğa Kampüsü, eğitimin yeni yüzü olmaya aday...
 
Sarıyer Doğa Kampüsü 
Doğa Koleji; Sarıyer`de 1999 yılında kurulan Özel Acarlar Koleji`ni 2005 - 2006 yılı itibariyle bünyesine katarak Doğa Konseptli Eğitim Modeli`ni Avrupa yakasına taşıdı. İstanbul`un en aktif ve çok yönlü okullarından biri olan Sarıyer Doğa Kampüsü, öğrencilerine ayrıcalıklı eğitimin farkını yaşatıyor. Sanat, müzik atölyelerinden modern spor salonlarına, bilgisayar laboratuarlarından özel kulüp odalarına zengin bir alt yapıya sahip Sarıyer Doğa Kampüsü`nde öğrenciler, yaşayarak öğrenmenin tadını çıkarıyorlar.
 
Kartal Doğa Kampüsü
Botanik bahçesinden evcil hayvan barınaklarına, eğitim için gerekli çok sayıda tesis ve imkana sahip olan Kartal Doğa Kampüsü, 12 dönüm arazi içinde 10.000 m2`lik kapalı alana sahip dev bir eğitim vadisi. Kampüs 7500 m2`lik bahçe ve deniz manzaralı dört ayrı bloktan oluşan eğitim binaları ile doğanın eşsiz güzellikleri arasında eğitim hizmeti sunarak öğrencilerimize sağlam bir gelecek hazırlıyor. Öğrenciler Doğa`nın içinde ağaçların ve hayvanların arasında, muhteşem bir deniz manzarasıyla, huzurlu bir şekilde eğitim görüyorlar.
 
Yakacık Doğa Kampüsü 
Doğa Koleji`nin 2008 yılında Özel Ortadoğu Koleji`ni bünyesine katarak yeniden yapılandırdığı Yakacık Doğa Kampüsü, öğrencilerin dört duvar arasında hapsolmadan, özgürce ders işleyebilecekleri 22 bin metrekare açık, 25 bin metrekare kapalı alan üzerine kurulu bir Doğa Kampüsü...2-6 yaş arası arası tüm küçüklere ikinci bir ev olacak. Beykoz`dan sonra en büyük Doğa kampüsü olan Yakacık Doğa 4 bin öğrenci kapasiteli, açık ve kapalı spor tesisleri, yüzme havuzları, tenis kortları, kır kahvesi, konferans salonu ve geniş yeşillik alanlarıyla öğrenciye ihtiyaç duyduğu özgür ve bol aktiviteli bir okul hayatı sunuyor.
 
Atakent Doğa Kampüsü 
2008 yılında yapımına başlanan Atakent Doğa Kampüsü 2009-2010 eğitim yılında öğrencileriyle buluştu. Öğrencilerin bina içerisinde hapsolmadan özgürce kendilerini ifade edebilecekleri büyük bir kampüs olan Atakent Doğa Koleji, anaokulu, ilköğretim ve lise öğrencilerine hizmet veriyor. Atakent Doğa Kampüsü içerisinde öğrencilerimizin kıyafet ve kırtasiye ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri My Doğa Store mağazası, kapalı yüzme havuzu,  kapalı ve açık spor kompleksi, buz pisti, yüksek kapasiteli konferans salonu, kütüphane,  büyük bir kısmı botanik bahçe ve tarım alanı olarak kullanılacak açık alan  öğrencilere hizmet veriyor. 
 
Topkapı Doğa Kampüsü 
Doğa Koleji Ailesi’nin Avrupa Yakası’ndaki yeni üyesi Topkapı Doğa Kampüsü 2010-2011 eğitim ve öğretim yılında eğitim hayatına başladı. İstanbul’un tarihi semtlerinden Topkapı’da yapımına başlanan yeni Doğa Kampüsü, sadece öğrencilerin değil öğretmenlerin de tüm ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak bir mimari yapıya sahip. Öğrencilerinin, Topkapı sur içinde tarihle ve Doğa Konseptli Eğitim Modeli’yle iç içe olacağı Topkapı Doğa Kampüsü anaokulu, ilköğretim gruplarında eğitim veriyor.
 
Kemerburgaz Doğa Kampüsü 
Kemerburgaz Doğa Kampüsü, bölgesinden gelen yoğun talebe cevap verebilmek için 2010-2011 eğitim yılı anaokulu ve ilköğretim gruplarında eğitime başlıyor. Doğa Konseptli Eğitim Modeline uygun tasarlanmış eğitim alanlarından oluşan Kemerburgaz Doğa Koleji’nde yabancı dil branşında kur sistemi uygulanıyor.  Tüm Doğa Anaokulları'nda olduğu gibi 3 yaşından itibaren İngilizce eğitimi başlıyor ve ilköğretimde zorunlu ders olarak müfredata ağırlığını koyuyor. Kemerburgaz Doğa Koleji, çok talep edilen Rusça eğitimi ile İstanbul’daki özel eğitim kurumları içinde yeni bir kulvar açıyor. 
 
Avcılar Doğa Kampüsü 
2011-2012 eğitim yılında eğitime başlayan Avcılar Doğa Koleji, her biri 2500 metrekare alana sahip 6 katında 120 dersliği ile anaokulundan Anadolu lisesine, Türkiye’nin genç beyinlerinin yetiştiği akademik bir eğitim üssü olarak yapılandırıldı. Öğrenciler Avcılar Doğa Koleji’nde sadece teorik bilgiyi değil aynı zamanda Türkiye’nin en gelişmiş laboratuarları ve modern tesislerinde pratik bilgiyi de öğrenecekler. , teknik, fen ve sanat dallarında sınırsız imkanların sunulacağı Avcılar Doğa Koleji aynı zamanda İstanbul Üniversitesi’yle akademik bilim programı ortaklığı da yürütüyor.
 
Ataşehir Doğa Kampüsü
2011-2012 yılında Doğa Ailesi'ne katılan Ataşehir Doğa Kampüsü, uzay ve bilim konseptiyle öğrencilerindeki merak duygusunu pekiştiriyor. Koleji; sanatsal, sportif, kültürel ve akademik konularda yetkin imkanlara sahip. 20.000 m² kapalı alanında ve büyük bahçelerinde öğrencilerine bir uzay macerası yaşatacak olan kampüste; sanat sokağı (resim,seramik,tekstil,baskı ve endüstriyel tasarım atölyeleri), uzay yolu ve uzay kütüphanesi, uzay mekiği, planetaryum, dijital kütüphanesi simülasyon odası, uzay cafe, mucitler atölyesi, uzay sınıfı, uzay müzesi, kulüp odaları, bilim odaları, laboratuarlar (fizik ,kimya,biyoloji), 2 spor salonu ve açık spor sahaları yüzme havuzu buz pisti müzik, bateri, keman, gitar, flüt odaları konferans salonları ve cep sineması toplantı ve seminer salonları kütüphane ve okuma salonları, ekoloji dersliği, çoklu zeka atölyesi, açık derslikler, S.O.E.S derslikleri, 50 metrekarelik sınıflar, tüm sınıflarda akıllı tahtalar, açık ve kapalı tören alanları, uzay gözlem kulesi mevcut. 
 
Bayrampaşa Doğa Kampüsü
Bayrampaşa ve çevre ilçelerinden gelen talepleri karşılamak için yapılanan Bayrampaşa Doğa Koleji, anaokulundan liseye kadar tüm yaş gruplarında eğitim veriyor. Bayrampaşa Doğa Koleji öğrencilerin ihtiyaç ve beklentileri göz önünde tutularak projelendirilen bir eğitim merkezi niteliğinde. 2012 - 2013 eğitim yılı için hazırlanan kampüs fiziksel donanımı ile sportif, akademik, sanatsal ve kültürel anlamda bir okuldan beklenenden çok daha fazlasını sunuyor. Bayrampaşa Doğa Koleji 2012-2013 eğitim yılında hizmet vermeye başladı.
 
Beykent Doğa Koleji
Öğrencilerin bina içerisinde hapsolmadan özgürce kendilerini ifade edebilecekleri büyük bir kampüs olan Beykent Doğa Koleji, anaokulu, ilköğretim ve lise öğrencilerine hizmet veriyor. Beykent Doğa Kampüsü içerisinde öğrencilerin kıyafet ve kırtasiye ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri My Doğa Store mağazası, kapalı yüzme havuzu, kapalı ve açık spor kompleksi, yüksek kapasiteli konferans salonu, kütüphane, büyük bir kısmı botanik bahçe ve tarım alanları öğrencilere hizmet veriyor. Beykent Doğa Koleji 2012 - 2013 eğitim yılında öğrencileriyle buluştu.
 
Bağcılar Doğa Kampüsü
Ayrıcalıklı ve özgün eğitim modelleriyle Türkiye'nin eğitim vizyonunu değiştiren Doğa Koleji bayrağını şimdi Bağcılar'a taşıdı. Bağcılar Doğa Koleji anaokulundan liseye kadar her yaş grubu öğrenciye teknolojik eğitim sunarken Apple, Promethean, Vestel, Pearson, Turkcell gibi dev kuruluşlarla işbirliği yapıyor. Uygun yaş gruplarının farklı beklenti ve ihtiyaçları göz önüne alınarak yapılandırılan Bağcılar Doğa Kampüsü öğrencilerine bir okuldan fazlasını sunuyor. Dijital kütüphanesi, 59 teknolojik sınıfı, 345 kişilik konferans salonu ve balo salonuyla Bağcılar Doğa Koleji gerçek bir eğitim kampüsü. Eğitim teknolojisini en güncel haliyle tüm altyapısında uygulayan okulumuz modern mimarisiyle fark yaratıyor.
 
Bahçeşehir Doğa Kampüsü
Üç boyutlu laboratuvarı, dijital kütüphanesi, fiber interneti, interaktif eğitim felsefesi ve android altyapısıyla Bahçeşehir Doğa Kampüsü 2012 – 2013 Eğitim-Öğretim Yılı’nda öğrencileriyle buluştu. İstanbul Anadolu yakasında eğitime başlayan ve Türkiye’nin en teknolojik okulu olarak gösterilen Ataşehir Doğa Kampüsü’nden sonra Bahçeşehir Doğa Kampüsü de Avrupa Yakası’nı da teknolojik eğitimle buluşturdu. Bahçeşehir Doğa Koleji anaokulundan liseye kadar her yaş grubu öğrenciye teknolojik eğitim sunarken Apple, Promethean, Vestel, Pearson gibi dev kuruluşlarla işbirliği yapıyor. 17 bin metrekare alana sahip Bahçeşehir Doğa Kampüsü toplam 58 dersliğe sahip. Vestel ortaklığı ile yapılanan okulda 1250 metrekare büyüklüğünde dijital medya akademi bulunuyor.
 
Florya Doğa Kampüsü
Sadece anaokulu ve ilköğretim öğrencileri için eğitim veren Florya Doğa Koleji öğrencilerin ihtiyaç ve beklentileri göz önünde tutularak projelendirilen bir eğitim merkezi niteliğinde. 2012 - 2013 eğitim yılında öğrencileriyle buluşan kampüs fiziksel donanımı ile sportif, akademik, sanatsal ve kültürel anlamda bir okuldan beklenenden çok daha fazlasını sunuyor. Florya Doğa Koleji, 1250 öğrenci kapasitesine sahip. 7550 metrekaresi kapalı, 1800 metrakaresi açık alan olarak yapılandırılan kampüste toplam 52 derslik bulunuyor. Kapalı yüzme havuzu, spor salonu, fen ve bilim laboratuvarları, teknoloji sınıfları, açık hava derslikleri ve tarım alanlarıyla Florya Doğa Kampüsü’nde ayrıca hayvan barınakları ve botanik bahçe de bulunuyor. Florya Doğa Koleji 2012-2013 eğitim yılında öğrencileriyle buluştu.
 
Cevizlibağ Doğa Kampüsü
4+ yaş anaokulunda liseye kadar eğitim veren kampüste toplam 50 kapalı derslik bulunuyor. 1200 öğrenci kapasitesine sahip olan Cevizlibağ Doğa Koleji’nde 10 bin metrekare kapalı alan, 3200 metrekare açık alan bulunuyor. 400 kişilik yemekhane, konferans salonu, kapalı spor salonu, yüzme havuzu, konferans salonu  kampüsün sunduğu imkanlar arasında. Cevizlibağ Doğa Koleji 2012-2013 eğitim yılında eğitim hayatına başladı. 
 
Güneşli Doğa Kampüsü
İstanbul’un yeniden yapılanan ve yükselen semtlerinden birisi olan Güneşli’ye yeni bir soluk getirecek olan Doğa Koleji anaokulu, ilköğretim ve lise kademelerinde eğitim verecek. Anaokulu, ilköğretim ve lise gruplarında eğitim verecek Güneşli Doğa Koleji modern eğitim tekniklerini kullanarak bilim ufku geniş, katılımcı, özgüveni sağlam kültürel ve teknolojik birikimin egemen olmasını sağlayacak, aydın ve yaratıcı düşünebilen bireyler yetiştirmeyi amaçlıyor. 
 
Güzelce Doğa Kampüsü
Güzelce Kampüsü, Doğa Koleji’nin modern eğitim teknolojileri ve özgün eğitim modelleri ile yeni eğitim yılına hazırlanıyor. 2012-2013 Eğitim Öğretim Yılında açılan kampüs  Doğa’nın ayrıcalıklı eğitimini Güzelce'yle tanıştırıyor. Dijital kütüphanesi, 59 teknolojik sınıfı, 345 kişilik konferans salonu ve balo salonuyla Doğa Koleji Güzelce gerçek bir eğitim kampüsü.
 
Halkalı Doğa Kampüsü
2012 yılında hizmete giren Halkalı Doğa Koleji modern mimarisi, teknolojik altyapısı, sınırsız eğitim olanakları, interaktif ve özgün müfredatı ile Halkalı’nın eğitim vizyonunu değiştirdi. Eğitim teknolojisini en güncel haliyle tüm altyapısında uygulayan okulumuz modern mimarisiyle fark yaratıyor... Halkalı Doğa Kampüsü 2012 – 2013 eğitim öğretim yılında öğrencileriyle buluştu.
 
Kurtköy Doğa Kampüsü
Doğa Koleji 2012 yılında da eğitim yatımlarına devam ediyor. Konsepti, mimarisi, müfredatı ve eğitim kadrosuyla Oxford tarzını ve felsefesini yansıtacak olan Kurtköy Doğa Koleji, İngilizce başta olmak üzere yabancı dil konsepti üzerine kurulacak ve Oxford’un Türkiye’deki merkezi olacak. Oxford işbirliği ile yapılanacak olan kampüste uygulanacak olan Syllabus’ un tamamının Oxford yayınları baz alınarak oluşturulması, Oxford’un testing ve assestment uygulamalarının laboratuar okulu olarak ortak Ar-Ge çalışmalarında bulunulması, anaokulundan liseye kadar uygulanan programlarla öğrencilerin Oxford Üniversitesi’nde okumak için gerekli altyapıya sahip olmaları hedefleniyor.
 
 
Doğa Türkiye Kampüsleri
 
Ankara Çankaya Doğa Kampüsü
Ankara’nın prestijli ve başarılı eğitim kurumlarından biri olan ATEK (Alpay Tarhan Eğitim Kurumları), 2010-2011 eğitim yılından itibaren Doğa Koleji çatısı altında faaliyetlerini sürdürüyor. Bu adım sayesinde Doğa Koleji’nin ayrıcalıklarından Ankaralılar da yararlanma şansına kavuştu. Modern bir eğitim binası ve deneyimli bir eğitim kadrosuna sahip Ankara Doğa Koleji, üç kütüphane, tenis kortu, 12 adet müzik dersliği, konferans salonları, rasathane ve gözlem odaları, amfi tiyatroları, kapalı basketbol, voleybol ve hentbol sahalarıyla bir eğitim kurumundan beklenenden fazlasına sahip.
 
Ankara Oran Doğa Kampüsü
Ankara'daki ilk kampüsünü 2010 yılında açan Doğa Koleji Oran'da ikinci Ankara  kampüsünü açtı. Çankaya Kmapüsü ardından artan talepleri karşılayabilmek için açılan Oran Kampüsü'nde Doğa Koleji ayrıcalığı yaşanıyor. Etkili iletişim kurabilenlerin hem kendilerine hem de çevresindekilere pozitif katkı sağladığını, hayatındaki sorunlara kolay çözümler bulan bireyler olduğunu biliyoruz. Sanat ve spor eğitimi ile hem fiziksel hem de ruhsal bir doygunluğa ulaşan öğrencilerimiz, ömürleri boyunca taşıyacakları bir kültür edinmiş oluyorlar. Paylaşmayı, başarmayı, çaldıkları enstrümanın tarihini ve birbirlerinin fikirlerinden ilham almayı öğreniyorlar. 
 
Konya Doğa Kampüsü
Anaokulu, ilköğretim ve lise gruplarında eğitim verecek Konya Doğa Koleji modern eğitim tekniklerini kullanarak bilim ufku geniş, katılımcı, özgüveni sağlam kültürel ve teknolojik birikimin egemen olmasını sağlayacak, aydın  bireyler yetiştirmeyi amaçlıyor. Geniş sosyal alanlarıyla öğrencileri dört duvar arasında hapsolmaktan kurtaracak olan okul, açık-kapalı spor tesisleri, kapalı yüzme havuzu, konferans salonu, akıllı tahta sistemleriyle donatılan sınıflarıyla bir eğitim kurumundan fazlasını öğrencilerine sunuyor.
 
Denizli Doğa Kampüsü
Denizli`nin başarılı eğitim kurumlarından olan Denizlispor Özel Denizli Koleji 2010-2011 eğitim yılından itibaren Doğa Koleji ailesine katıldı. Modern bir eğitim binası ve deneyimli bir eğitim kadrosuna sahip olan Özel Denizli Doğa Koleji öğrencilere bir çok sosyal tesis ve spor sahalarıyla bir eğitim kurumundan beklenenden fazlasına sunuyor. Denizli Doğa Kampüsü anaokulu, ilköğretim, anadolu ve fen liseleriyle eğitim veriyor.  Denizli Doğa Koleji, İstanbul Doğa Kampüsleri`nin taşıdığı tüm özelliklere sahip. 
 
Bursa Hamitler Doğa Kampüsü
Bursa’nın saygın eğitim kurumu Özel İnal Ertekin Okulları 2010-2011 eğitim yılına Doğa Koleji çatısı altında “merhaba” dedi. Türkiye’de ve dünyada eşi benzeri olmayan farklılıkta ve ayrıcalıkta kişiselleştirilmiş bir eğitim modeli olan “Doğa Konseptli Eğitim” modeli temelinde; öğrencilerine her türlü fiziksel altyapıyı ve teknolojiyi sunan, öğrencilerinin sosyal, sportif, kültürel ve psikolojik olarak doğru gelişimine katkı sağlayacak olan Bursa Doğa Koleji, Doğa bayrağını Bursa’ya taşıyor.
 
Bursa Çekirge Doğa Kampüsleri
Bursa Doğa Koleji Çekirge Kampüsü`nde yer alan Bursa Çekirge  Doğa Anadolu Lisesi  Bursa`nın saygın ve köklü eğitim kurumlarından Özel İnal Ertekin Okulları`nın 2010-2011 eğitim yılında Doğa Türkiye`ye dahil olmasıyla hizmete başladı. Yerleşke itibariyle Çekirge`nin en güzel bölgesinde bulunan Çekirge Doğa Kampüsü Anaokulu ve lise gruplarında eğitim veriyor.
 
Sakarya Doğa Kampüsü
Sakarya Doğa İlköğretim Okulu 30 dönüm arazi üzerine kurulu olup, 10.200 metrekare kapalı alanı, akıllı tahtalar ile donatılmış sınıfların yanı sıra modern araçlar ile donatılmış fizik, kimya, biyoloji laboratuarları ile öğrencilerimize modern eğitimin gerektirdiği teknolojik altyapıyı sağlayarak eğitim vermektedir. Kampüsümüzde bulunan toplam 2000 metrekare alana sahip açık ve kapalı spor salonları öğrencilerimizin fiziksel gelişimini sağlamak adına hizmet verirken öğrencilerimiz futbol, basketbol, voleybol, tenis kortu gibi branşlarda eğitmenler nezaretinde çalışmalar yapılıyor.
 
Düzce Doğa Kampüsü
2010 yılında Doğa Ailesi'ne katılan Düzce Doğa Koleji, özgün eğitim modelleri ve modern eğitim teknolojileriyle Düzce'de yepyeni bir eğitim dönemini başlattı. Geniş sosyal alanlarıyla öğrencileri dört duvar arasında hapsolmaktan kurtaracak olan okul, açık-kapalı spor tesisleri, açık yüzme havuzu, konferans salonu, akıllı tahta sistemleriyle donatılan sınıflarıyla bir eğitim kurumundan fazlasını öğrencilerine sunuyor.
 
Diyarbakır Doğa Koleji
Doğa Koleji`nin 2011 yılında Özel Avrupa Birliği Koleji`ni bünyesine katarak yeniden yapılandırdığı Diyarbakır Doğa Kampüsü, öğrencilerin dört duvar arasında hapsolmadan, özgürce ders işleyebilecekleri geniş bir eğitim alanı üzerine kurulu, Diyarbakır'ın en aktif ve en teknolojik okulu...Öğrencilerine ayrıcalıklı eğitimin farkını yaşatan, sanat, müzik atölyelerinden geniş Ekoloji alanlarına, konferans salonu ve geniş yeşil alanlarıyla zengin bir alt yapıya sahip olan Diyarbakır Doğa Kampüsü`nde öğrenciler, yaşayarak öğrenmenin tadını çıkarırken ihtiyaç duydukları özgür ve bol aktiviteli bir okul hayatını yaşıyorlar.
 
Edremit Doğa Kampüsü
Anaokulu , ilkokul ve ortaokul düzeyinde eğitim veren Edremit Doğa Koleji modern mimariye uygun binasında gelişmiş eğitim tekniklerini kullanarak bilim ufku geniş, katılımcı kendine olan güveni tam, kültürel ve teknolojik birikimi yüksek, aydın ve yaratıcı düşünebilen bireyler yetiştirmeyi amaçlıyor. Sınıflar 20'şer kişilik olarak düzenlenmiş olup her öğrenci için tekli sıra ve dolap mevcuttur. Resim , müzik, satranç dersliklerinin yanı sıra fen ve teknoloji laboratuvarı, teknoloji  ve tasarım atölyesi çok amaçlı salonu ve kütüphanesi öğrencilerimizin kullanımına sunulmuştur.
 
Manisa Doğa Kampüsü
Manisa’da 1993 yılında eğitim hayatına başlayan Özel Doruk Koleji 2011-2012 eğitim yılından itibaren Doğa Koleji çatısı altında hizmet veriyor Türkiye’de ve dünyada eşi benzeri olmayan farklılıkta ve ayrıcalıkta kişiselleştirilmiş bir eğitim modeli olan “Doğa Konseptli Eğitim” modeli temelinde; öğrencilerine her türlü fiziksel altyapıyı ve teknolojiyi sunan, öğrencilerinin sosyal, sportif, kültürel ve psikolojik olarak doğru gelişimine katkı sağlayacak olan Manisa Doğa Koleji, Doğa bayrağını Manisa’da dalgalandırıyor.
 
Mersin Doğa Kampüsü
Mersin`in öncü ve köklü eğitim kurumlarından Palmiye Koleji eğitim hayatına Mersin Doğa Koleji olarak devam ediyor ve Doğa markasının Mersin`deki başarılı temsilcisi olma yolunda hızla ilerliyor. 20 yılı aşkın bir süredir Mersin`in aydınlık gençlerini yetiştiren Palmiye Koleji deneyimli, dinamik ve istikrarlı yönetim ve öğretmen kadrosu ve Doğa Koleji`nin her alanda sağladığı katma değerle; okul öncesi eğitimden liseye, düşünen, yorumlayan, analiz ve sentezler yaparak olayları irdeleyen, sorumluluk duygusu gelişmiş, doğayı seven ve koruyan bireyler yetiştirmeye Doğa markasıyla devam edecek.
 
Elazığ Doğa Koleji
Elazığ’ın köklü eğitim kurumu Özel Harput Koleji’nin Doğa Koleji’ne katılmasıyla Elazığ’da başlayan değişim hareketi kısa zamanda bu güzel şehre başarıyı ve kaliteli eğitimi getirdi. öğrencilerinin sosyal, sportif, kültürel ve psikolojik olarak doğru gelişimine katkı sağlayacak olan Elazığ Doğa Koleji, Doğa bayrağını Elazığ’a taşıyor. Anaokulu, ilköğretim ve lise gruplarında eğitim verecek olan Elazığ Doğa Koleji modern eğitim tekniklerini kullanarak bilim ufku geniş, katılımcı, özgüveni sağlam kültürel ve teknolojik birikimin egemen olmasını sağlayacak, aydın ve yaratıcı düşünebilen bireyler yetiştirmeyi amaçlıyor.
 
Batman Doğa Kampüsü
Batman Doğa Koleji, 2010 - 2011 eğitim yılında Batman`ın köklü ve saygın eğitim kurumlarından Özel Doruk Koleji`nin Doğa Koleji`ne katılmasıyla kuruldu. Doğa Koleji`nin Batman`daki temsilcisi olan Batman Doğa Koleji, Doğa Konseptli Eğitim sistemini benimseyerek Batmanlı öğrencilere eşsiz eğitim olanakları sunuyor. Akıllı tahta sistemleriyle donatılan 32 derslik ve 760 kişilik öğrenci kapasitesi olan Batman Doğa Kampüsü, kapalı yüzme havuzları, tenis kortlu, halı sahası, basketbol ve voleybol sahaları, tarım alanları, hayvan barınakları, Cep sineması salonu, Sanat, müzik atölyelerinden modern spor salonlarına, bilgisayar laboratuvarlarından özel kulüp odalarına zengin bir alt yapıya sahip bulunmaktadır. 600 kişi kapasiteli teraslı yemekhane, tam donanımlı bilgisayar, İngilizce, fen bilimleri ve sosyal bilimler laboratuarları, cep sineması, açık - kapalı satranç derslikler, sanat atölyeleri, mini hayvanat bahçeleri Batman Doğa Koleji`nin sunduğu sosyal imkanlardan bazıları...
 
Kocaeli Doğa Kampüsü 
Toplamda 8.000 metrekare alana kurulan Kocaeli Doğa Kampüsü 2011-2012 eğitim yılında eğitim hayatına Doğa Koleji çatısı altında başladı. Anaokulu, ilköğretim ve lise gruplarında eğitim verecek Kocaeli Doğa Koleji modern eğitim tekniklerini kullanarak bilim ufku geniş, katılımcı, özgüveni sağlam kültürel ve teknolojik birikimin egemen olmasını sağlayacak, aydın ve yaratıcı düşünebilen bireyler yetiştirmeyi amaçlıyor. Geniş sosyal alanlarıyla öğrencileri dört duvar arasında hapsolmaktan kurtaracak olan okul, açık-kapalı spor tesisleri, kapalı yüzme havuzu, konferans salonu, akıllı tahta sistemleriyle donatılan sınıflarıyla bir eğitim kurumundan fazlasını öğrencilerine sunuyor…
 
Malatya Doğa Kampüsü
2011-2012 eğitim yılında hizmete giren Malatya Doğa Kampüsü anaokulu, ilköğretim ve lise gruplarında eğitim verecek. Doğa Kampüsleri'nin öğrencilerine sunduğu sosyal, sportif ve kültürel imkanlar Malatyalılarla buluşuyor. 
 
Çorlu Doğa Kampüsü
Doğa Koleji'nin eğitim kalitesini Çorlu'yla buluşturan Çorlu Doğa Koleji 2011-2012 eğitim yılında öğrencileriyle buluştu. Çorlu'da eğitimin çehresini değiştirecek olan Çorlu Doğa Koleji anaokulu, ilköğretim ve lise gruplarında eğitim verecek. 
 
Antalya Doğa Kampüsü
Akdeniz Bölgesinin incisi Antalya da Doğa Koleji'nin ayrıcalıklı eğitimden ve sunduğu dünya standartlarındaki eğitim teknolojilerinden faydalanacak. Antalya Doğa Koleji 2011-2012 eğitim yılında hizmete başladı. 
 
Aydın Doğa Kampüsü
Doğa Türkiye açılımıyla 2011 yılında Doğa Koleji ailesine katılan Aydın Doğa Koleji Aydın'ın başarılı, özgüveni tam ve mutlu çocuklarını yetiştirmek için hazır. Aydın Doğa Koleji 2011-2012 eğitim yılında öğrencilerine hizmet vermeye başladı. Çocukların ihtiyaç ve beklentilerine göre şekillendirilen okul binası öğrencilerine pek çok sosyal, kültürel ve sportif imkan sunuyor. 
 
Şanlıurfa Doğa Kampüsü
2011-2012 eğitim yılında Doğa Koleji çatısı altında eğitim verecek olan Şanlıurfa Doğa Koleji, öğrencilerine sunacağı akademik, kültürel, sosyal ve sportif imkanlarla Şanlıurfa'nın eğitim anlayışına yeni bir boyut getirecek. Şanlıatalar Koleji'nin Doğa Koleji'ne katılmasıyla eğitim hayatına başlayan Şanlıurfa Doğa Koleji sunduğu sınırsız imkanlar ve Doğa Konseptli Eğitim Modeli ile geleceğin başarılı liderlerini yetiştiriyor.
 
Van Doğa Kampüsü
2012 yılında Doğa Koleji ailesine katılan Van Doğa Koleji daha önce Özel Çağdaş Eğitim Kurumları adıyla eğitim veriyordu. Yer olarak Van'ın en modern semti haline gelen İkinisan Caddesi üzerinde 5500m2 alan üzerine kurulmuş olup ulaşımı kolay, erişilmesi rahat bir konumda yer alıyor. Okulumuz modern binası, tek kişilik sıra ve dolaplara sahip en fazla 26 kişilik rahat ve konforlu sınıfları, özel resim, müzik ve satranç derslikleri, yabancı dil ve fen laboratuarları, teknoloji ve tasarım atölyesi, teknolojik altyapısı yüksek sunum ve seminer odası, çok amaçlı salonu ve kütüphanesi, öğrencilerin yaz-kış dinlenebilecekleri geniş ve rahat kantin ve kafeteryası en önemlisi yüksek kaliteli eğitim öğretim kadrosu ile Van halkına eğitim alanında hizmet etmeyi sürdürüyor. 
 
 
Butik Doğa Anaokulları
 
Üsküdar Doğa Anaokulu
2-5 yaş arası tüm çocuklara ikinci evleri olacak şevkat dolu bir ortamda Doğa Konseptli Eğitim Modeli`ne ilk adımı atacakları Üsküdar Doğa Anaokulu çocuk gelişiminde hiçbir ayrıntıyı gözden kaçırmayan konusunda uzman eğitim kadrosu ile 2005 - 2006 öğretim yılından günümüze sizlerle birlikte....
 
Ataşehir Doğa Anaokulu
Ataşehir Doğa Anaokulu`nda eğitim, çocukların tüm gelişim alanlarını (zihinsel, duygusal, sosyal, fiziksel, özbakım becerileri) desteklemeyi sağlamak, onlara temel değer ve alışkanlıkları kazandırmak üzere sevgi, ilgi ve güvene dayalı bir ortamda gerçekleştiriliyor. Büyük sınıfları, sanat atölyeleri, kapalı yüzme havuzu, büyük oyun parkı ve aktivite odaları ile Ataşehir Doğa Anaokulu`nda uzman eğitim kadrosu tarafından 3-6 yaş grubu çocuklarına eğitim veriliyor. 
 
Çiftehavuzlar Doğa Anaokulu
2007-2008 eğitim ve öğretim yılında açılan Çiftehavuzlar Doğa Anaokulu`nda alanında uzman öğretmenler tarafından verilen branş derslerinde çocuğun yetenekleri belirleniyor, spor faaliyetlerinde fiziksel gelişimi destekleniyor. İngilizce dersleri ise erken yaşta başladığı için öğrenme daha kolay ve kalıcı oluyor. Tırmanış, tenis, yüzme, trekking, müzik, resim, bale, dans, drama, cooking, tarım ve satranç dersleriyle Doğa Anaokulları`nın öğrencileri yarınlara şimdiden hazır... 
 
Çekmeköy Doğa Anaokulu
2008-2009 Eğitim yılında Doğa Ailesi`ne katılan Çekmeköy Doğa Anaokulu, oyun parkı, meyve ağaçları ve geniş tarım alanları ile toplamda 800 metrekarelik bir alana kurulmuştur. 500 metrekaresi bahçe ve yeşil alan olarak düşünülen Çekmeköy Doğa Anaokulu`nda, 9 derslik, 1 kapalı yüzme havuzu, oyun odası, gösteri salonu ve 2 adet teras bulunmaktadır. Depreme dayanıklı esnek sütunlar, özel güvenlik sistemleri, son teknolojiyle desteklenen Çekmeköy Doğa Anaokulu, çocukların mutlu öğrenmeleri için her ayrıntı düşünülerek tasarlanmış bir eğitim yuvası...
 
Yenişehir Doğa Anaokulu
2009-2010 eğitim yılında faaliyete geçen Yenişehir Doğa Anaokulu her çocuğun farklı bir birey olduğu temeline dayanan, yaşayarak öğrenmeye önem veren ve dünyayı farklı bir bakış gözlemlemeyi öğreten Doğa Konseptli Eğitim Modeli`nin en son halkası. 2008 yılında yapım çalışmalarına başlanan Yenişehir Doğa Anaokulu diğer Doğa Anaokulları`nda olduğu gibi çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimlerini destekleyici tüm faaliyetlerin okul öncesi eğitimle iç içe olduğu bir anaokulu... 
 
Florya Doğa Anaokulu
Önce İstanbul'un Anadolu Yakasına yayılarak okul öncesi eğitimdeki ayrıcalığını ortaya koyan Doğa Anaokulları 2010-2011 Eğitim yılında Avrupa yakasının en uzak noktalarından olan Florya'da öğrencilerine kavuştu. Öğrencilerine sınırsız öğrenme olanakları sunan Doğa Anaokulları şimdi de Florya 'da Doğa Nesli yetiştirmeye devam ediyor. Florya Doğa Anaokulu International özellikleri ile İngilizce ve uluslararası eğitim sunuyor.
 
Bahçeşehir Doğa Anaokulu
Bahçeşehir Doğa Anaokulu, tamamen öğrencilerinin ihtiyaçları ve kullanım şekli göz önünde bulundurularak yapılandırıldı. Sosyal alanları, modern spor tesisleri, akıllı tahta ve modern eğitim teknolojileriyle donatılan derslikleri, yüzme ve buz pateni dersleri, tarım alanları, hayvan barınakları, müzik atölyesi, drama, bale odaları, doğanın içinde dizayn edilmiş çocukların doğadan esinlenerek yaratıcılıklarını geliştirecekleri özel sanat atölyesi, cep sineması, laboratuarı, uzay gözlem odası ve ekoloji alanlarıyla Bahçeşehir Doğa Anaokulu bir anaokulundan beklenenden çok daha fazlasına sahip. 
 
Doğa Yurtdışı Kampüsleri
 
Kıbrıs Doğu Akdeniz Doğa Koleji
Türkiye’nin 35 noktasında eğitim veren Doğa Koleji yurtdışı hedeflerine Kıbrıs ile başladı. Doğu Akdeniz Üniversitesi’nin üniversite öncesi eğitim veren k12 kurumlarını devralan Doğa Koleji Kıbrıs’da eğitimin yeni markası olma yolunda. Kurulduğu günden itibaren spor, sanat, akademik ve sosyal alanlarda sayısız başarılara imza atan Doğa Koleji Türkiye’deki kampus sayısını hızla yükseltirken Kıbrıs çıkartmasıyla yurtdışı açılımının da temelini attı. Kıbrıs’ın gözde eğitim kurumlarından Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ)’nin bünyesinde eğitim veren anaokulu, ilköğretim ve lise kademelerini devralan Doğa Koleji uluslar arası standartlardaki modern ve çağdaş eğitim sistemini, başarılarını, kalitesini ve benzersiz konseptini Yavru Vatan’a taşıyor. 2011-2012 Eğitim yılında eğitime başlayan Kıbrıs DAÜ Doğa Koleji ilk yurtdışı Kampüsü olması sebebiyle adeta Doğa Koleji’nin gözbebeği niteliğinde. Sınırsız imkanlarla donatılacak olan kampusün, yetkin kadrosu, çağdaş eğitim sistemiyle kısa zamanda Kıbrıs’ın akademik bilim üssü olacak.
Kolej Menüsü
Kolej İletişim Bilgileri
Sosyal İmkanları