Gizlilik Sözleşmesi

Bu beyan kolejinisec.com gizlilik politikasını içermektedir. Kolejiniseç Kolej Tercih Platformunu ziyaret eden kişi veya kurumlar aşağıda belirtilen şartları ve kuralları kabul etmiş sayılırlar.

Kolejiniseç Kolej Tercih Platformu interaktif mecrada veli ve öğrencilerden kolejlere iletilmek üzere başvurular almaktadır. Bu başvurular öğrencinin ve/veya velinin isim soy-isim bilgisi, e-mail ve telefon numarası ile öğrencinin devam etmekte olduğu sınıf bilgilerini içermektedir.

Kolejiniseç üzerinde bulunan dataları sadece Kolejiniseç ve başvuruyu alan kurum görebilmektedir. Kurumlar; Kolejiniseç sistemi içinde bulunan dataları, kuruma sağlanan kullanıcı adı ve şifre ile sisteme giriş yaparak görebilmektedirler. Sistem kurumların sadece kendilerine gelen başvuruları görmesini sağlamaktadır.

Kolejiniseç bahsi geçen dataları (hem öğrenci hem de veli) sadece başvuru yapılan koleje iletmektedir. Hiçbir şekilde 3. kişi ve kurumlarla bu dataları paylaşmaz veya diğer kurumlara karşı pazarlama unsuru olarak kullanmaz.

Ayrıca başvuru formlarını doldururken veli ve / veya öğrencilerin verdikleri bilgiler gerektiğinde veli ve/veya öğrencilerle irtibata geçmek ve süreçleri takip etmek adına Kolejiniseç tarafından yine 3. kişi ve kurumlarla paylaşılmamak kaydıyla kullanılır.

Kolejiniseç hiçbir şart ve koşul altında sisteme datasını bırakmak isteyen veli ve/veya öğrenciden herhangi bir isimle ücret talep etmez.

Herhangi bir şikayet ve istekte Kolejiniseç’e ulaşmak için telefon numarası veya mail adresinden 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz.

Adres: Cumhuriyet Mahallesi Kıbrıs Caddesi Sakız Sokak No: 17 D: 14 Bahçelievler / İstanbul

Telefon Numarası: 0850 840 1 555
Mail Adresi: info@kolejinisec.com