34. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı Açılıyor

34. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı Açılıyor

TÜYAP Kitap Fuarı, her yıl olduğu gibi bu yılda Türkiye Yayıncılar Birliği ile birlikte 07 – 15 Kasım 2015 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde kitapseverlerle buluşacak.

34. düzenlenen Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı’nın bu yıl teması; “Mizah: Hayata Gülümseyerek Bakmak” olarak belirlendi. 750 yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılacağı 34. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı’nda paneller, söyleşiler, çocuk etkinlikleri gibi 300 dolayında kültür etkinliği düzenlenecek.

Fuarın bu yılki Onur Konuğu Romanya. Fuarın ilk 4 günü ( 7 – 10 Kasım tarihlerinde) Uluslararası Salon kapsamında Romanya Ülke Standında Matei Visniec, Dumitru Tepeneag, Mircea Dinescu, Dan Lungu, Oana Ispir, Octavian Soviany, Carmen Muşat, Daniel Cristea-Enache, Florin Bican, Florin Irimia gibi yazarların da olduğu programla fuar ziyaretçileriyle buluşacak.

Öğrenci, öğretmen ve emeklilere girişin ücretsiz olduğu Kitap Fuarı, hafta içi 10:00 – 19:00, hafta sonları ise 10:00 – 20:00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

Kolejiniseç Kolej Tercih Platformu olarak bütün öğrencilerin ziyaret etmesini önerdiğimiz Fuar kitapla tanışmak veya yakınlaşmak için güzel bir fırsat olacaktır. İyi okumalar dileriz.