Ataşehir Özel Okulları

Ataşehir Özel Okulları

Özel okulların eğitim kalitesi şüphesiz ki her yıl binlerce veliyi kendilerine çekmekte. Devlet okullarında bekledikleri başarıyı ve kaliteyi bulamadığını düşünen veliler ve öğrenciler özel okulların kapısını çalıyor.

İstanbul gibi metropol bir şehirde okul okul gezmenin zorluğunun yanı sıra artan özel okul sayısı velilere okul tercihi konusunda zorluklar yaratıyor. Kolejiniseç olarak bizler bu zorlukların üstesinden gelme konusunda velilerimize yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Öne Çıkan Ataşehir Özel Okulları

 

İstanbul-Ataşehir özel okulları arasından size en uygun okula Kolejiniseç sayesinde karar verin. Ataşehir özel okullarının ve kolejlerinin eğitim bilgilerine, fiziksel olanaklarına ve özel okullara ait görüntülere ulaşmak için okulların ismine tıklamanız yeterli.

Ataşehir anaokulları ve Ataşehir kreşleri arıyorsanız listemiz sizin yardımınıza koşacak. Özel okul fiyatlarına, anaokulu özelliklerine ve okulların iletişim bilgilerine hemen ulaşmak için doğru yerdesiniz!

Ataşehir Özel Okulları’nı sizler için listeledik:

Mektebim Okulları Ataşehir Kampüsü

Adını Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu “Millet Mektepleri”nden alan Mektebim Okulları, yenilikçi vizyonunu ve eğitimde kalite anlayışını ülkenin her köşesine ulaştırabilmek için yola çıkmış bir kurumdur. Mektebim Okulları, Ataşehir'de bulunan kampüsünde kaliteli eğitimine devam ediyor.

Bilgi Koleji Ataşehir Kampüsü

Bilgi Koleji, Ataşehir'deki kampüsünde ilkokul, ortaokul ve lise olarak eğitimlerini en kaliteli şekilde devam ettirmektedir. 

Hatem Okulları Ataşehir Kampüsü

İÜV Adıgüzel Okulları Ataşehir Kampüsü

Fenerbahçe Koleji Ataşehir Kampüsü

Özel Fenerbahçe Eğitim Kurumları, Fenerbahçe Koleji, yüzyıllık geçmişiyle Türk sporuna önderlik eden Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından 2003-2004 eğitim-öğretim yılında ilköğretim okulu ve lisesi ile eğitim faaliyetlerine başlamıştır.

Bilfen Koleji ve Özel Okulları Ataşehir Kampüsü

15 lise, 17 ilkokul, 15 ortaokul ve 29 anaokulu ile eğitime büyük katkılar yapmaya devam eden Bilfen Koleji, Ataşehir'deki kampüsünde kaliteli ve öncü eğitimine devam ediyor. 

Doğa Koleji Ataşehir Bilim Kampüsü

Safir Koleji Ataşehir Kampüsü

Pikare Koleji ve Özel Okulları Ataşehir Kampüsü

Diğer Ataşehir Özel Okulları

 

Yönder Koleji ve Özel Okulları

Anabilim Koleji ve Özel Okulları

Bilgin Koleji ve Özel Okulları

Fen Bilimleri Koleji ve Özel Okulları

Bilgidağı Koleji ve Özel Okulları

KALEV İlkokulu ve Özel Okulları

Gözde Ufuklar Koleji ve Özel Okulları

Kuzey Koleji ve Özel Okulları

İkizler Koleji ve Özel Okulları