Çocuklar İçin Hafta Sonu Etkinlik Önerileri

Çocuklar İçin Hafta Sonu Etkinlik Önerileri

Kolejiniseç Kolej Tercih Platformu Ekibi olarak hafta sonunuza renk katacak etkinlikleri sizler için derledik.

Şirinler Misafirlerini Bekliyor
10 Ekim – 25 Ekim 2015 tarihleri ve 12:00 – 19:00 saatleri arasında uzun yıllar çocukların ilgi ile takip ettikleri Şirinler Zorlu Center’da ziyaretçilerini bekliyorlar.

Zorlu AVM Metro katında çocukları sürprizler ile bekleyen Şirinler, çocukların yaratıcılıklarını eğlenerek geliştirebilecekleri Şirinler Köyü’nün de kapılarını açıyor. Gerçekleştirilecek etkinlikler kapsamında; çocuklar kendi Şirinlerini de tasarlayabilecekleri gibi atölye çalışmaları ile oyunlar oynayıp fotoğraflar çektirerek unutulmaz bir anının sahibi olabilecekler.

Etkinlikler 12:00 – 19:00 arasında gerçekleştirilecek olup bütün çocuklar için ücretsizdir.

Küçük Prens ve Çiçek
Saint Exupery’nin dünya klasiği olan ve filmi geçtiğimiz günlerde beyazperdeye taşınan Küçük Prens 17 Ekim Cumartesi günü Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde çocuklar için sahnelenecek.

Dersu Yavuz Altun’un yazıp yönettiği oyun saat 12:00’da başlayacak ve ücreti 28.50 TL olacaktır.

212 Outlet’te Mutlu Çocuklar
Geçtiğimiz ay başlattığı Çocuk Kulübü etkinliklerine Ekim ayında da devam eden 212 İstanbul Power Outlet, 31 Ekim 2015’e kadar her Cumartesi ve Pazar çocuklar için sanat ve eğlence dolu anlara sahne olacak.

Özellikle 3 ila 14 yaş arasındaki çocuklar için olağanüstü eğlenceli ve sanatsal içerikli programlar hazırlayan organizatörler ebeveynleri de unutmuş değil. Her hafta sonu 13:00 – 17:00 saatleri arasında faaliyette olacak aktivite alanı çocukların unutulmaz anlar yaşamaları için birbirinden önemli programlara ev sahipliği yapacak. Heykel, resim, çini, tasarım, mutfak, kukla ve birçok farklı atölyenin gerçekleştirileceği etkinlikler ücretsiz olarak misafirlerini bekliyor.