Çocuklar İçin Sanat Atölyesi Etkinliği

Çocuklar İçin Sanat Atölyesi Etkinliği

Yaz tatilinin gelmesi ile birlikte çocuklara yönelik atölyeler bir bir boy göstermeye başlıyorlar. Bugün Ataşehir Palldium Alışveriş Merkezinde yaz tatili boyunca çocuklara hizmet verecek sanat atölyelerinden bahsedeceğiz.

Palladium AVM Temmuz ve Ağustos ayları boyunca bütün hafta sonlarında birbirinden eğlenceli ve eğitici etkinliklere ev sahipliği yapacak.

İki yaş grubundaki çocuklara kapılarını açacak olan atölyelere 3 – 6 yaş aralığı ile 7 – 14 yaş grubundaki bütün çocuklar katılabilirler. Temmuz ayında gerçekleştirilecek atölyelerin teması ise belirlendi: “Yaz Boyu Eğlence, Yaz Boyu Sanat”.

4 – 27 Temmuz tarihleri arasında her Cumartesi ve Pazar günlerinde çocuklar için sanat atölyelerinde sanat sever çocuklar; tasarım oyuncak, kolektif art, rölyef, mimarlık, seramik, resim, heykel, gravür, el sanatları, tasvir, kolaj gibi sanat dallarında hem eğlence hem de sanat eseri ortaya koyma şansı yakalayacaklar. Birer saatlik atölye programlarından oluşan günlük etkinlikler sanatta ve pedagojide yeterliliklere sahip uzman eğitmenler eşliğinde gerçekleştirilecektir.

Ayrıca geleneksel değerlerimizi unutturmamak ve gelecek nesillerimize değerlerimizi aktarmak için sanat atölyelerinin yanında 16 Temmuz Perşembe (Arife Günü) ve 18 – 19 – 20 Temmuz Bayram Günlerinde saat 15:30 – 18:00 arasında Ramazan Hatırası Fotoğraf Çekimleri yapılacak  ve çocuklara yönelik Ramazan şenlikleri düzenlenecektir.

Hafta sonları gerçekleştirilecek atölye çalışmaları 14:00 – 18:00 saatleri arasında ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir.