ERAVizyon’a Kayıtlar Devam Ediyor

ERAVizyon’a Kayıtlar Devam Ediyor

Görselliğin her geçen gün daha büyük önem kazandığı bir çağda, çocukların sanattan ve güzellikten anlayacak şekilde yetiştirilmeleri büyük önem taşıyor. Görsel algının geliştirilmesinde resimlerin ve fotoğrafların yeri büyük… Ne kadar resme, fotoğrafa bakarsanız yaratıcılığınız da o kadar gelişiyor.

Öğrencilerinin eğitiminde, akademik gelişim kadar zihinsel, fiziksel, psikolojik ve sosyal gelişime de önem veren ERA Kolejleri, eğlenceli yarışması ERAVizyon ile hem çocuklara ilk sanatsal deneyimlerini yaşama fırsatı hem de çocuklarını fotoğraflayan velilere şık ödüller sunuyor.

ERA Kolejleri kampüslerinden temin edilecek ERAVizyon kitleri ile 4-6 yaş grubundaki çocuklar, boyama, şablonlama, yapıştırma tekniklerinden istediklerini kullanarak katılabiliyorlar. İşin güzel yanı, sanatçı bilgilerini doldurmak. Kim bilir bu yıl ERAVizyon’da dereceye giren minikler arasından gelecekte ne ressamlar çıkacak.

Veliler de yarışma heyecanından mahrum değil. Pek çok kişinin çocuğunun videolarını sosyal medya hesabına yüklediği günümüzde anne babalar, çocuklarının fotoğrafları ya da 1 dakikayı geçmeyen kısa videoları ile yarışıyor. 13 Haziran 2015 tarihinde sahiplerini bulacak ödüller de elektronik ürünlerden seçilmiş.

30 Mayıs’a kadar sürecek olan ERAVizyon’a katılanlar, #eravizyon hashtagi ile Instagram adresinde çektikleri fotoğraf ve videoları paylaşıyor. Katılmak isteyen aileler, katılmak istedikleri kampüsü arayarak katılım koşulları hakkında detayları öğrenebilir, çocukları ile birlikte bu neşeli yarışma heyecanına katılabilir.

Yarışmaya katılan miniklerin resimlerini Facebook uygulaması üzerinden oy vererek desteklemek için lütfen aşağıdaki linke tıklayınız.

https://www.facebook.com/erakolejleri/app_1431118580528700?ref=page_internal