Eşsiz Bağ – The Unique Connection

Annelerimizin hayatımızdaki yerini ve önemini başka makalelerde dile getirmiştik. Hayatla kurduğumuz ilk bağ olan annelerimiz, gözümüzü açtığımız andan itibaren hep yanımızda olmuşlardır. Birçok ilki birlikte yaşadığımız; ilk sözcüğümüzde, ilk sevincimiz veya üzüntümüzde, ilk adımımızda hep annelerimiz yanımızda oldular.

Okula başladığımızda yanımızda annelerimiz olmadığı için üzülmüştük. Ve büyün hayatımız boyunca kalpleri bizim için çarpan annelerimiz sevginin bizler için en anlamlı tanımı olmaya devam edecekler. Onların koruyucu kalkanları altında olmanın güveni ile yaşamlarımızı devam ettireceğiz.

Kolejiniseç Ekibi olarak, annelerimizle olan bağımız ile ilgili siz değerli kolej veli ve öğrencilerimize hazırlanmış olan bir projeden bahsetmek istiyoruz. Pandora’nın Anneler Günü için hazırladığı “Eşsiz Bağ” (The Unique Connection) adlı proje; 3-9 yaş arası 6 çocuktan gözleri bağlı oldukları halde dokunarak annelerini bulmaları isteniyor. Projenin sonucunda ise; annelerin “tek” ve “özel” olduğunun altı çiziliyor. Birlikte izleyelim ve annelerimizle olan ilişkimizi sadece bir gün değil her gün “Anneler Günü” olduğu bilinci ile sürdürmeye özen gösterelim.