Etkinlik Önerisi: The Flying Fruit Fly Sirki

Avustralya Hükümeti ve Avustralya Uluslararası Kültür Konseyi (AICC) işbirliği ile Avustralya’nın en köklü okullarından biri olan Sydney Opera House’un gruplarından The Flying Fruit Fly Circus, ilk kez Türkiye’de.

18, 19 ve 20 Eylül’de Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gösterime çıkacak olan Avustralya’nın başarılı gruplarından biri olan The Flying Fruit Fly Circus, birbirinden renkli karakterlerle hiç bitmesini istemeyeceğiniz bir macera ile karşınızda olacak.

Avustralya Çocuk Sirki, 8-18 yaş arasındaki birbirinden yetenekli performansçıları izlerken gözleriniz kamaşacak. “Olağan Çocuklardan Olağanüstü Bir Gösteri” sloganı ile sahneye çıkacak olan sirkte seyirciler, çok sevdiği odasından ayrılmak istemeyen bir çocuğun taşınmadan önceki gece, hayalinde canlandırdığı dünyaya dahil olacaklar.

Yaklaşık 35 yıldır mucizevi şekilde çocuk kalmayı başaran The Flying Fruit Fly Circurs, Japonya’dan Kanada’ya, İtalya’dan Hawaii’ye kadar yayılmışken şimdi Türkiye’de. 18 – 20 Eylül tarihleri arasında saat 15:00 ve 20:30 şeklinde iki seansta gösterimi yapılacak olan The Flying Fruit Fly Sirkin bilet fiyatları ise; öğrenciler için 30 TL, tam biletler ise 45 TL olarak belirlendi.

Kolejiniseç Kolej Tercih Platformu olarak çocuğunuzla keyifli zamanlar geçireceğiniz bu gösteriyi kaçırmamanızı öneriyoruz. Ayrıca haberimizin video galerisinden The Flying Fruit Fly ile ilgili videoyu izleyerek bilgi edinebilirsiniz.