Kitap Konseptli Otel Tokyo'da Açılıyor..!

Bazı insanlar kitapları çok sever, diğer bazıları da uyumayı. Bu iki grubun ortak noktasında bulunan insanlar için Tokyo Kitap ve Yatak (Book and Bed Tokyo) açılışına hazırlanıyor.

5 Kasım günü Tokyo’nun otelleri ile meşhur Ikebukuro Mahallesinde açılışı yapılacak olan kitap temalı otel hem okumayı hem de uyumayı seven konukları için bulunmaz bir hizmet sunuyor. İlgililerin merakla beklediği açılışı öncesi otelin tasarımcıları soruları yanıtladı. Makoto Tanijiri ve Ai Yoshida of Suppose Tasarım Ofisi tarafından tasarlanan otel iyi bir kitap okuma ve dinlenme alanı olarak dizayn edilmiş.

Normal oda standartlarından (205 x 129 santimetre) biraz daha küçük olan odalar (205 x 85 santimetre) 32 ila 50 Dolar arasında ücretlendirilecek. Açılış gününde 1700 İngilizce ve Japonca kitabın hazır bulunduğu kütüphane ise planlanan dönemin sonunda 3000 sayısını yakalayacak.

Kitaba ve okumaya ilham olacak bu otelin fotoğraflarını haberimizin fotoğraf galerisinde bulacaksınız. Kolejiniseç Kolej Tercih Platformu Ekibi olarak paylaştığımız haberin özellikle öğrencilere ilham olmasını dileriz.