Bisikletle Önyargılardan Kurtulmaya Ne Dersiniz?

Kalıcı sanılan tüm yargıların yıkılıp yerine yenisinin inşa edilebileceğine dair çok açık bir olayla karşınızdayız. Söz konusu bisiklet öğrenmenin herkesçe bilinen ve kabul gören yanlarının uzun da olsa nasıl geliştirilebileceğine şahit olduysak neden diğer tüm önyargılarımızı da yıkmayalım? Sarf edilen hiçbir çabanın boşa gitmeyeceğine dair inancımızı şimdi ön plana çıkaralım. Ve uygulayalım. Diğer soru nasıl yapılabileceğinin bulunması mı? Belli basamaklar mı sıralamalıyız şimdi sizin için? Bu da bir yanlış olmaz mı? Hazır cevaplar beklemekten çok neden o cevapları kendimiz bulmayalım?

İlk basamak sizsiniz.
Ardından ikinci basamak neler yapabilecekleriniz olacak.
Sonra ki basamak yine siz…

Gördünüz mü?

Her şey sizde bitiyor. Her şey sizde başlayıp yine sizde bitiyor.

İnsan merak eder. Herkes merak eder. Sonra herkesin merakını giderme şansı vardır. Burada püf nokta, merakının üstüne gitmek… Hareket etmek için itilmek gerekmiyor. İlla da gerekiyorsa, yine iteleyicisi de sen ol.

Haberimize konu olan videoda Destin, merakını ve merakı için kendisinin nasıl bir emek sarf ettiğini gördük. Ve bunun için çevresindeki hiçbir sesi duymadan, bakışa aldırmadan nasıl keyif alarak yapabildiğini izledik. Ki burada yorucu da olsa çabalarımızdan keyif alabileceğimizi öğrendik.

Şimdi, sıra sizde!...