Kolejiniseç’te Hediye Zamanı..!

Kolejiniseç’te Hediye Zamanı..!

Kolejiniseç Hediye Zamanında bu hafta: Hot English Dergisi’nin son sayısını hediye ediyoruz.

48 sayfadan oluşan parlak, renkli, çekici ve İngilizce öğrenmeniz için mükemmel bir kaynak olacak olan Hot English Magazine, günümüzün gerçek insanlarını ve güncel konularını ironik bir dille anlatarak İngilizce öğrenmeye motive eden eğlenceli ve kendine has yaklaşımı olan bir dergidir.

İçeriğinde çok sayıda görsel unsur kullanarak öğrenmeyi daha kolay hale getirmek amaçlanmıştır. İngilizce seviyeniz ne olursa olsun Hot English Magazin’de kendinizi geliştirebilecek bir şeyler mutlaka bulacaksınız. Sıkıcı egzersizlerle dolu ders kitaplarının yerine, Hot English Magazine dergisiyle, içeriğindeki güncel konularla (filmler, müzik, seyahat, kültür ve haberler) öğrenme motivasyonunuzu, algı ve ilginizi her zaman yüksek seviyede tutarak daha kolay öğrenebilirsiniz. Yorulmadan ve zorlanmadan, hatta fark etmeden, İngilizcenizin geliştiğini göreceksiniz.

Binlerce yeni kelime, deyim, fiil ve görsellerle okuyarak İngilizcenizi ilerletebileceğiniz bu güzel hediyeyi kazanmak için yapmanız gereken ise; Kolejiniseç Facebook Sayfamızı ziyaret etmek ve Facebook Sayfamızda yer alan iletiyi kendi Timeline’nınızda paylaşmak.

5 şanslı kişiye hediye edeceğimiz dergimizi kazanmak için son gün: 8 Kasım 2015. Yarışmaya Katılmak İçin Kolejiniseç Facebook Sayfamızı ziyaret etmelisiniz.

Kolejiniseç Kolej Tercih Platformu olarak eğlenceli bir hafta dileriz.