Nesli Tükenmiş Hayvanlar Sizleri Bekliyor..!

Nesli Tükenmiş Hayvanlar Sizleri Bekliyor..!

Bugünkü Etkinlik Önerimiz; sizleri, çocuklarınızla birlikte hafta sonu eğlenceli vakit geçirebileceğiniz ve çocuklarınızın yararlı bilgiler elde edecekleri bir sergiye davet ediyor.

11 Eylül 2015 tarihinde açılışı yapılan “Nesli Tükenmiş Hayvanlar Sergisi” hayvan sever ve maceracı ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. 27 Eylül 2015 tarihine kadar kapıları açık kalacak olan sergi, tatil için önemli bir etkinlik seçeneği olabilir.

Kılıç Dişli Kaplan- (Smilodon), Dev Kertenkele (Varanus), Mamut, Gergedan (Woolly Rhinoceros), Dev Güvercin (Dodo) ile birlikte tam 10 adet Nesli Tükenmiş Hayvan ile tanışmaya hazırlanın. Ziyaretçilerine unutulmaz anlar yaşatan sergi, İçerenköy Carrefour AVM’de yeni ziyaretçilerini bekliyor.

AVM içerisinde farklı alanlarda ziyaretçileri karşılayacak olan Nesli Tükenmiş Hayvanlar yapay doğal ortamlarında sergilenecekler. Heyecan verici sergide ziyaretçiler Buzul Çağı'nın öncesine giderek Mamut, Smilodon, Varanus gibi nesli tükenmiş hayvanlar ile tanışacak.

Çocuklar; hareket edebilen hayvanları seyrederken, doğal yaşam ortamlarını da gözlemleyebilecekler böylece eğlenirken öğrenmiş olacaklar. Ayrıca eğitici atölye çalışmaları, resim – boyama atölyeleri de katılımcı genç sanatçıları bekliyor. Çocukların yanı sıra yetişkinlerin de ilgisini çekecek olan “Nesli Tükenmiş Hayvanlar Sergisi” 27 Eylül 2015 Pazar Gününe kadar ziyaretçilerini bekliyor. İyi eğlenceler dileriz.