Özel Okul Danışma Hattı WhatsApp’ta

Özel Okul Danışma Hattı WhatsApp’ta
Türkiye'nin kolej tercih platformu Kolejiniseç artık WhatsApp'ta! Özel okullar, kolejler ve eğitim ile ilgili tüm içeriklerimiz artık WhatsApp hattımız üzerinden sizlerle buluşuyor.
 
Özel okul ve kolejler ile ilgili merak ettiklerinizi uzman ekibimize Whatsapp hattımız üzerinden sorabilir ve sorularınıza en doğru cevapları alabilirsiniz. 
 
Çocuğunuzun eğitim hayatına dair sorularınıza cevap bulmak için WhatsApp Danışma Hattı'mızı deneyebilirsiniz.
 
Ayrıca danışmak istedikleriniz dışında düzenli olarak, çocuğunuzun eğitimiyle alakalı yararlı bilgiler telefonunuza bildirim olaran gelsin istiyorsanız, "abone ol" yazarak WhatsAap hattımıza mesaj göndermeniz yeterli.
 
Kolejiniseç Whatsapp Hattı, özel okul tercih süreçleri ve okulların belirli dönemlerde düzenledikleri bursluluk sınavları hakkında merak ettiğiniz her şeyi de anında öğrenebileceğiniz bir hizmet. 
 
Yayına aldığımız yeni WhatsApp hattımıza abone olarak eğitimdeki güncel gelişmeleri ve faydalı içerikleri anlık olarak takip edebilir ve yine aynı hat üzerinden platformumuz ile iletişime geçebilirsiniz.
 
Kolejiniseç ile WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için 0850 840 1 555 destek hattımıza mesaj gönderebilirsiniz..
 
Whatsapp danışma hattından Kolejiniseç danışmanlarına ulaşabilmek için;
 
1- Telefon rehberinize 0850 840 1 555 numarasını "Kolejiniseç" olarak ekleyin.
2- Whatsapp üzerinden Kolejiniseç'e danışmak istediklerinizi sorun.
3- Whatsapp üzerinden Kolejiniseç'e "abone ol" şeklinde bir mesaj atarak Kolejiniseç gönderilerine abone olun.
 
NOT: Kolejiniseç Whatsapp Hattı'nı rehberinize kaydetmediğiniz taktirde, Kolejiniseç tarafından gönderilen mesajlar tarafınıza ulaşmayacaktır.