Özel okul erken kayıtları devam ediyor

Özel okul erken kayıtları devam ediyor

Özel okullar erken kayıt takvimini işletmeye başladılar. 2018 - 2019 eğitim döneminin sonuna doğru özel okullar da düzenledikleri bursluluk sınavları ve erken kayıt kampanyaları ile öğrenci kayıtlarına hız verdiler.

Özel okulların erken avantajlı kayıt dönemlerinde kayıt yaptıran veliler uygun fiyatlarla ve özel okul zam oranlarından etkilenmeden kayıt yaptırma fırsatını yakalayabiliyorlar.

Özel okullarda, indirimli kayıt fırsatını yakalamak isteyen velilerimiz KOLEJİNİSEÇ üzerinde yer alan anaokulu, iilkokul, ortaokul ve liselere başvuru yapabilir, fiyat bilgisi talep edebilirler.

Velilerimizin fiyat bilgisi talebi okul yetkiliine anında iletilmekte olup, KOLEJİNİSEÇ üzerinden başvuru yapan velilere hızlı ve avantajlı kayıt fırsatlarıyla dönüşler yapılmaktadır. 

Kolejiniseç anasayfasında bulunan Arama kısmını kullanarak veya sol tarafta yer alan menüden illere göre okulları inceleyebilir, detaylı arama ile ilçe ve okul imkanlarını filtreleyerek okul araması yapabilirsiniz.

Okulların erken kayıt kontenjanlarında yer bulabilmek için bir an önce KOLEJİNİSEÇ üzerinden başvuru yapabilir, hızlı dönüş alabilir, çocuğunuzu en uygun fiyatlarla başarılı bir geleceğe hazırlayabilirsiniz.

İstanbul Özel Okulları erken kayıt avantajları için tıklayın.