Ahmet Şimşek Koleji ve Özel Okulları Kartal

0 216 387 02 90
Kartal / İstanbul

Ahmet Şimşek'e Yeni Müdür

Ahmet Şimşek'e Yeni Müdür

Ahmet Şimşek Kolejinde İlkokul-Ortaokul müdürü değişti. Yeni Müdür Orhan Tekin görevine başladı. İlkokul-Ortaokul Müdürü Orhan Tekin için konferans salonunda tanışma toplantısı düzenlendi.

“Öğretmenlik kutsal bir görevdir.”

Toplantıda yaptığı konuşmada öğretmenliğin bir gönül işi olduğunu vurgulayan Okul Kurucusu Ahmet Şimşek, “Öğretmenlik çok kutsal bir görevdir, gönül işidir. Öğretmenlerimize her an saygı duyulmalı ve değer verilmelidir. Yeni okul müdürümüz Orhan Tekin’e görevinde başarılar diliyorum.” dedi.

Ahmet Şimşek Koleji Genel Eğitim Öğretim Yöneticisi Yasemin Kumral Şimşek de toplantıya katılanlara teşekkür ederek öğretmenliğin kutsallığından söz etti ve yeni İlkokul-Ortaokul Müdürü Orhan Tekin’e başarılar diledi.

“Hep birlikte iyi şeyler yapacağız.”

Ahmet Şimşek Koleji İlkokul-Ortaokul Müdürü Orhan Tekin ise yaptığı konuşmada şunları söyledi; “Ahmet Şimşek Kolejinde görev yapacağım için mutluyum.  Burada, İngilizce Öğretmeni olan eski öğrencim Cavit Tamer Çetintaş’la da karşılaştık. Çok duygulandım. İkinci dönem çok zorlu geçecek ama okulumuz ve öğrencilerimiz için hep birlikte iyi şeyler yapacağımıza inanıyorum.”