Özel Okullar İçin Kolejiniseç

Kolejiniseç Özel Okul Tercih Platformu özel okullar için Türkiye'nin ilk tanıtım platformu olma özelliğini taşır ve birbirinden avantajlı imkanlar sunar.

OKULUNUZU ZAMANLA YARIŞTA BİR ADIM ÖNE GEÇİRİN!
Çağımız internet çağı. İnsanlar, evlerinde, araçlarında, ceplerinde, her daim internet ile iç içe. Zamana ayak uydurmak, hedef kitlenize rakiplerinizden daha hızlı ve önce ulaşmak için Kolejiniseç iyi bir tercihtir. 

KURUMUNUZA ÖZEL BİR KOLEJİNİSEÇ SAYFASI REVİZE EDİN!
Tamamen kurumunuza özel bir sayfa oluşturun. Sayfanıza alt sayfalar ekleyin. Ziyaretçi, A’dan Z’ye kurumunuzla ilgili bütün argümanlara ulaşabilsin.

GÖRSELLERİNİZLE FARK YARATIN!
Kurum görsellerinizi, etkinlik ve haber görsellerinizi paylaşabileceğiniz fotoğraf galerileri oluşturun. Her bir galeriye dilediğiniz kadar fotoğraf yükleyin.

 

BİR TANITIM FİLMİ VE VİDEOLARINIZI YÜKLEYİN!
Kurumsal tanıtım filminizi yükleyin. Etkinliklerinize ait videoları hedef kitleniz ile paylaşın. Haberlerinize videolar ekleyin. Zihinlerde çok daha kalıcı yer tutun.

HEDEF KİTLENİZİN SİZDEN HABERİ OLSUN!
Platforma haberlerinizi ekleyin. Eklediğiniz haberler hedef kitlenizle buluşsun. Hedef kitleniz yıl boyu yaptığınız tüm faaliyetlerden haberdar olsun. Ayrıca eklediğiniz haberler, anında ulusal ve yerel medya kuruluşlarına iletilsin.

ETKİNLİKLERİNİZ SADECE HEDEF KİTLENİZLE SINIRLI KALMASIN!

Kurum içi veya kurum dışında gerçekleştirdiğiniz etkinliklerinizi etkinlik takviminde yayınlayın. Sadece velilerinizin değil, potansiyel hedef kitlenizin de etkinliklerinizden haberi olsun.
 

BURSLULUK SINAVLARINIZ İÇİN ONLİNE BAŞVURU ALIN!
Bursluluk sınavlarınıza katılım şartlarını, son başvuru tarihini ve sınav tarihini sisteme girin. Katılım şartlarını onaylayanlar online olarak sınavınıza kayıt yaptırabilsin. Sınav duyurunuz en hızlı şekilde hedef kitleye ulaşsın. Böylece kolejler arasında fark yaratanlardan birisi olursunuz.

BAŞARILARINIZI HERKESE DUYURMAK SİZİN DE HAKKINIZ!
Kurumunuzun ulusal ve uluslararası başarılarını kategorize edebilir, hedef kitleniz ile paylaşabilirsiniz.

OKULUNUZUN SOSYAL VE FİZİKSEL BÖLÜMLERİNİ TANITIN!
Sosyal ve fiziksel imkanlarınızı sisteme girebilir, öğrenci ve velilere ne gibi imkanlar sunduğunuzu detayları ile paylaşabilirsiniz.

 

DERGİLERİNİZ YAYINLARINIZ HERKESE ULAŞSIN!
Kurumunuzun veya öğrencilerinizin oluşturmuş olduğu PDF yayınlarınızı sisteme yükleyin. Hedef kitleniz ister bilgisayarına indirsin, isterse online incelesin.

VELİLERİNİZ SİZİN İÇİN NE DÜŞÜNÜYOR HERKES BİLSİN!

Velilerinizin kurumunuz hakkındaki görüşlerine sistem üzerinde yer verebilir ve hedef kitleniz için bir öngörü oluşturabilirsiniz.

SOSYAL MEDYANIZ CANLANSIN
Kolejiniseç üzerinde sosyal medya hesaplarınızı paylaşabileceğiniz gibi, Kolejiniseç kurumunuza özel sosyal medya paylaşımları hazırlar ve sosyal medyanızı canlandırır!

 

OKULUNUZ NEDEN KOLEJİNİSEÇ'DE YER ALMALI?
Kolejiniseç; interaktif mecrada bir marka değerine kavuşmuş olan, hedef kitle tarafından bilinirliği yüksek ve internet üzerinde bir çok eğitim sitesinde karşılaşabileceğiniz, 2.200+ günlük tekil ziyaretçiye sahip, anahtar kelime odaklı google aramalarında ilk sıralarda olan bir platformdur. Dolayısı ile böyle bir platformda içeriklerinizin var olması, kendi veli ve öğrencileriniz dışında, geniş ölçekli bir hedef kitleyi kurumunuzdan ve faaliyetlerinizden haberdar etmeniz anlamı taşımaktadır.

Kolejiniseç, yani sizlere sonuç odaklı data kazandırmak çabası içerisinde olan platformumuz ve siz, yani eğitim kurumunuz, velilerimizin en kıymetli iki değerini istiyoruz; evlatlarını ve paralarını.

Bizim bu noktadaki görevimiz, interaktif mecrada, kurumunuzu hedef kitlenizle “etkili” ve “ikna edici” bir etkileşime sokmaktır. Kendi velilerinizin dışındaki büyük bir kitleye; sosyal medya araçlarımız, ulaşılabilirliği yüksek web sitemiz, kullanmış olduğumuz iş platformları aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Bir pazarlama uzmanına göre; “olmadığınız yerde yoksunuzdur.” Kolejiniseç ile, bölgenizde eğitim kurumu arayan hedef kitle, kurumunuza ancak çıkan sonuçlar içerisinde yer alırsanız ulaşım sağlayabilecektir. Aksi taktirde datasını sonuçlarda çıkan diğer kurumlarla paylaşacaktır. Hedef kitlenize ulaşmak adına, ciddi reklam bütçelerini ölçümlenemeyen mecralara ayırabiliyorken, “bütün süreci ölçümlenebilen” Kolejiniseç’de yer almanız, kayıt odaklı data kazanımı noktasında kurumunuz için pozitif sonuçlar doğuracaktır.